Знижки на акваріуми 

Чому робити знижки? Якщо продаємо дешево, значить щось не те? Ми робимо якісно та дорого. Але іноді просто хочеться продати. Розпродаж акваріумів це позиції, які ми продаємо просто дешево.

Стара модель Ми випустили нову модель, а старі варіанти просто розпродуємо.
Нам подарували б/в замість нового Поставили новий акваріум, а старий нам віддали. І ми намагаємося продати його дешево, щоб місце не займав.
Виробництво Так, буває що чи надто багато рослин чи рибок розведемо, і тому доводиться продавати дешевше.
Старий проект Ми завжди в експериментах. Що нам набридло, ми розпродуємо. Створили щось нове, не захотіли розвивати – продаємо.

Розпродаж акваріумів

Ми вирішили проводити їх в групах в месенджерах 

Приєднатися до Viber 

Приєднатись до WhatsApp 

Приєднатись до Telegram 

Розпродаж акваріумів

Акваріуми в розпродажі бувають по кільком причинам.

Перше, акваріуми б/у. Ми привезли новий. Нас попросили забрати старий. Ми його продаємо дешево. Адже вхідна ціна його лише наша робота по носінню його. Інколи нам продають б/у акваріуми. Але теж, ми їх дорого не купуємо. І відповідно дорого не продаємо. Вони в нас займають місце. Тому, ми їх хочемо просто продати. Щоб не займали місце. 

Наступне, ми переходимо на новішу модель. Старі моделі ми готові дешевше продати. Адже ми все одно їх робити не будемо. 

Повністю нові акваріуми в певних розмірах. Причин є декілька, і іноді вони з’являються. Відмовився покупець. Таке дуже зрідка, але буває. Мабуть один раз на 10 000. Людина вносить аванс, і пропадає. Акваріум поклеєний в його розмір. Тому, він не стандартний. Ми такі теж продаємо дешевше. Ми на виробництві не правильно склеїли. Таке теж зрідка буває. В розмір не попали. Колір силікону спутали. Переплутали ширину і висоту. Таке теж інколи трапляється. І ми теж їх дешевше продаємо. 

Вазони

Що продаємо з рослин за хорошими цінами
СолейлоріяКакутс
50  грн. Гарний пучок. 
10  грн.

Живність у акваріум

Що є з живості
Стрижка рослин за 200 грнТа нічого і нема
200 грн. Стрижемо рослини. Більш детально про розпродаж рослин

Рибки на розпродажі і немає

Обладнання та декорації для акваріума

Що продаємо з обладнання для акваріумів дешево
Ось що є серед обладнання. Відео стійки. Відео за 2017 рік, але зараз орієнтовно той самий асортимент. https://youtu.be/3ub6O3G_xGc https://youtu.be/bh6BuCWB1RQ
Акваріумне обладнанняДекорації для акваріума
Лампа Т8Акваріумна лампа Т8 18-36 Вт б/в. За лампу 10 грн. Дорогі Т8 лампи та Т5 як sylvania aquastar та схожі марки продаю нижче закупівлі. Якщо у Вас акваріум на них – то це оптимальне рішення. Ми нові вже намагаємося робити на LED світильники. Якщо оптом берете від 100 шт. ціна 1-2 грн./штука. Лампи професійні: aquastar Т8 18 Вт – 7 шт. tropical river Т8 18 Вт – 3 шт. aquastar Т8 25 Вт – 3 шт. aquastar Т8 36 Вт – 3 шт.
Грунт не в нашому стандарті (у нас їх 3 види, а існують сотні, якщо не тисячі). Ціна 10 грн/кг. Є пісочок та сірий граніт (швидше за все). Об’ємне тло ювель 2 шт.за 1500 грн. Може нам знадобиться, а може й ні.

Купити акваріум

IMG_20160213_161740Акваріуми робимо на замовлення. Є наші стандартні розміри. Але все одно ми не намагаємося їх тримати на складі. Іноді щось виникає, але це рідко. Стійка, де приїжджають та їдуть замовлення. Фото старе, більшості акваріумів немає, але є інші. Акваріумів завжди є багато. Це фотографія з 2015 року орієнтовно. Але всеодно. Щось завжди нам підганяють на продаж.

Розпродаж акваріумів Київ

Ми продаємо дешево б/в акваріуми

Наш замовник замовив у нас новий акваріум, а старий просто віддав. Ось такі акваріуми ми продаємо дешево. Був випадок, коли акваріум на 200+ літрів із кришкою та освітленням продали за 30 у.о. Тож такі варіанти теж бувають. Ось це і називається розпродаж акваріумів.

Ми продаємо дешево акваріумних рибок

Оптовики, як правило, коли отримують «надлишок» розведеної рибки, продають її дешевше, щоб звільнити акваріуми для нових партій. Вони продають дешевше, якщо купуєте у них багато. Також ми проводимо акції з рибок, коли купуємо їх багато.

Ми продаємо акваріумні рослини дешево

У нас також в акваріумах є «спалахи зростання» деяких видів рослин, і ми так само їх розпродаємо за смішними цінами. Останні такі спалахи — валіснерія спіральна та гігрофіл лимонник. Їх багато, і нам треба їм давати місце, щоб вони могли рости далі. Розпродаж акваріумів у нас реальний. Для зв’язку з нами, перейдіть на сторінку — Контакти

На відео був розпродаж у зв’язку із закриттям у травні 2020 року.